Vítejte ve světě vzduchem chlazeného dvouválce

Další Nuova 500 na kompletní generálku podvozku, motoru a další

Další Nuova 500 na kompletní generálku podvozku, motoru a další

Fiat 500 110 F Nuova 500 - generálka podvozku, motoru a další Dnes k nám do dílny zaparkoval další kousek, tentokrát Fko z roku 1970 :) Čeká nás kompletní generálka podvozku, brzd, motoru a další věcí, které na autě najdeme. Do jara z něho bude fešák :)

Podzimní vzduchem chlazená soutěž

Podzimní vzduchem chlazená soutěž

Chcete vyhrát hodnotné ceny ? Je to jednoduché, zašlete nám fotku VAŠEHO vzduchem chlazeného dvouválce z nějaké vyjížďky, akce z tohoto roku a soutěžte s námi. Soutěžit můžete o ceny v hodnotě 1000,- Kč !!! POČET SOUTĚŽNÍCH FOTOGRAFIÍ KE DNEŠNÍMU DNI 19 !

Vzduchem chlazená inzerce

Vzduchem chlazená inzerce

Máš doma něco na prodej? Něco sháníš ? Zkus naší inzerci, která je umístěná na našem eshopu www.fiat500126.cz. Inzerce je ZDARMA a jako bonus Vám inzerát zdarma vystavíme v eshopu, takže jej uvidí stovky lidí týdně. Inzerát automaticky vkládáme i na náš facebook :)

Nic nevyhazuj, aneb i špatné věci nám pomohou

Nic nevyhazuj, aneb i špatné věci nám pomohou

Máš doma nějaké staré díly ( motor, převodovka ) z vozů Fiat 126 a 500, které jsou neopravitelné, prasklé, jsou rezaté ? Například ojnice, vílce, bloky motorů, ložiska, rozvody a vše okolo ... NEVYHAZUJ JE a prosím schovej nám je. Ptáš se proč ? Do budoucna plánujeme z dílů udělat různé trofeje, dekorace, z motorů stoly atd. na různé srazy a závody, proto prosím NIC nevyhazuj ! Pomůže nám to :)

Dominik Šimek a jeho cesta na Podkarpatskou Rus Fiatem 500

Dominik Šimek a jeho cesta na Podkarpatskou Rus Fiatem 500

Všem Fiaťákům, kteří mají obavy z cesty musím vzkázat: Jeďte a nebojte se ničeho! To co můžete zažít cestou Fiátkem nezažije některý člověk za celý život! Ten adrenalin, poznání a relax je prostě k nezaplacení. Člověk si začne opravdu vážit malých věcí. Po dvoudení cestě Vám najednou připadá postel, sprcha nebo obyčejný záchod, jako vrchol blaha. Dejte Fiátkům život a vemte je na výlet a né jenom kolem komína.

Jedeme v tom s Vámi !

Jedeme v tom s Vámi !

Stali jsme se výhradním dodavatelem náhradních dílů expedičního Fiatu 126 výprav, jejíchž kapitánem je Dan Priban, který se se svým žlutým cirkusem chystá na velkou cestu domů. Dle jeho slov velká cesta domů vychází na mapě na 19 000 km. ...a ujedeme vždy tak o třetinu víc! Pro začátek odesíláme tři velké balíky dílů ... novým pilotem Fiátku se stal Jan Setvín . Držíme palce při stavbě Fiátku a těšíme se na osobní setkání s Honzou, které je naplánované v rámci zajíždění nového motoru.

S Fifinou  trip do Talianska 2017 - František Fábri  (Fiat 126p 650 E 1989)

S Fifinou trip do Talianska 2017 - František Fábri (Fiat 126p 650 E 1989)

Chodil som najprv len na lokálne zrazy v okolí Bratislavy, kým som sa nenaučil par technických veci okolo údržby a tak. Potom som sa osmelil aj ďalej Maďarsko, ďalej prišlo na rad Česko. Ďalším cieľom bolo v Poľsku Krakov čo už bolo podstatne ďalej. To mi nestačilo zašiel som až do Varšavy na zraz, kde som cestoval sám a prespal som jedu noc v aute. A tak som si povedal čo tak ísť tam kde im napadlo vyrábať naše malé autíčko Fiat 126p. Keďže som už absolvoval dlhšie cesty ako do Krakova či Varšavy rozhodol som sa Filipovej výpravy zúčastniť. Ako som pozoroval čim ďalej tým viac lúdi sa hlásilo, že ide. Tak teda už bolo rozhodnuté ide sa !!!!!

Urob si sám - Lůžková úprava ve Fiatu 126p 1980 (Československo)

Urob si sám - Lůžková úprava ve Fiatu 126p 1980 (Československo)

Zdá se to neuvěřitelné, ale je to pravda: ve Fiatu 126p se mohou pohodlně vyspat dvě osoby až 180cm vysoké.

Trip do Itálie 2017 - BRANISLAV BAJDÍK Mini Cooper

Trip do Itálie 2017 - BRANISLAV BAJDÍK Mini Cooper

Plán bol ísť opäť juhovýchodne, ale bola mi poslaná ponuka, zúčastniť sa expedície do Talianska poriadaná majiteľom vzduchom chladeného dvojvalca.Nevlastním už síce "vzducháča"(len v spomienkach a na fotkách),ale išlo hlavne o dobrodružstvo...

Trip do Itálie 2017 - ONDREJ PEČIVA FIAT 126 703CCM R.V.1982

Trip do Itálie 2017 - ONDREJ PEČIVA FIAT 126 703CCM R.V.1982

Sen ísť do Talianska na Fiatke som mal ešte s čias strednej školy, kde som o tom sníval spolu s mojím veľmi dobrým kamarátom a spolužiakom Rišom........

MALUCH 2750 KM ROADTRIP TO ITALY 2017 - Ludmilka Gabrisova

MALUCH 2750 KM ROADTRIP TO ITALY 2017 - Ludmilka Gabrisova

Toto bola jedna časť mojich prázdnin. Prešli sme veeeeľa kilometrov až do Talianska. Zažili sme kopu zážitkov. Síce je to trocha :D dlhšie video ale oplatí sa pozrieť až do konca. Posledných 7minút je mojich najobľúbenejších. Ak by som mala všetko zaznamenať čo sme prežili asi by to bolo neuveriteľne dlhé video :D. Tak aspoň takto. Ďakujem všetkým zúčastneným, bolo to s vami super.

14. Maluchiáda 8.-10.9.2017

14. Maluchiáda 8.-10.9.2017

Děkujeme všem účastníkům za to, že dorazili na 14. Maluchiádu, na které se sešlo 63 maluchů. Již nyní můžeme prozradit, že další Maluchiáda by se měla konat v termínu 7.- 9. září 2018. Nicméně definitivní termín potvrdíme. Michal Sýkora - předseda Českého spolku Fiat 126 FAN CZ

         Vítám Vás na stránkách jednoho nadšence, někdo říká blázna, pan Koudelka o mě kdysi řekl: pane Branda, Vám Vaše srdce bije v rytmu vzduchem chlazeného dvouválce. No a tak to mi už zůstalo :)) V tomto vzduchem chlazeném světě se pohybuji již léta a za tu dobu jsem pochytil ve světě malých vozů hodně moc zkušeností, se kterými se s Vámi podělím na tomto webu. Má paměť není excelentní a proto veškeré získané informace napišů na web, ať už pro Vás, tak pro sebe, abych na nic nezapomněl :) 

Revoracing