Maluchem przez Afrykę - SERIÁL 10 DÍLŮ

Maluchem przez Afrykę - SERIÁL 10 DÍLŮ

Polský seriál MALUCHEM PŘES AFRIKU !!!! Po rocznych przygotowaniach Maluch wyrusza do Egiptu. Już na początku pojawiają się problemy - Maluch wjeżdża do kontenera na holu. Następnie samochód zostaje zatrzymany w egipskim porcie. Po dwóch tygodniach walki z egipskimi oficjelami ruszamy na podbój Afryki. Kłopotliwe okazuje się również załatwienie wiz do Sudanu. Czas oczekiwania spędzam u Mohameda. Uczestniczę w przygotowaniach do ślubu i wypływam w rejs po Nilu. Serial został zrealizowany podczas wyprawy PoDrodze Afryka w 2014 roku. Premiera telewizyjna - grudzień 2016.

Testování nových karburátorů Fiat 126 - VIDEO

Testování nových karburátorů Fiat 126 - VIDEO

Nabízíme Vám nově repasované karburátory Fiat 126 - 650ccm. Na přání zrepasujeme i karburátory pro Vaše Fiátky 500 a všechny typy karburátorů pro Fiátky 126...

500 Oprav Na Balkáně - premiéra filmu 26.1.2019

500 Oprav Na Balkáně - premiéra filmu 26.1.2019

Bylo nás šest. Čtyři kluci a dva vozy Fiat 500 s rokem výroby 1964 a 1970. Třináctidenní, letní jízda Balkánem, která začala potřebou před problémama utíkat a nakonec nás donutila neustávajícíma opravama problémy řešit. Za 3700 kilomerů zažiješ spoustu věcí, potkáš spoustu lidí, uvaříš spoustu snídaní a uvaříš spoustu dílů tohohle italskýho skvostu. Přijeď se podívat zdarma na premiéru filmu !

EURO CARAVAN N126

EURO CARAVAN N126

První model Euro Caravan byl navržen a vyroben pro spotřebitelský trh v Polsku v roce 1973. Design "126" Euro Caravan vznikl z polského Fiatu 126p. Karavan byl původně navržen tak, aby ho malé vozidlo mohlo volně táhnout. Těleso přívěsu bylo vyrobeno z laminátu z polyesterového skla tak, aby se hmotnost v závislosti na zařízení pohybovala mezi 280 a 300 kg....

Motor 650ccm na prodej 1/2019

Motor 650ccm na prodej 1/2019

Další živější motor, tentokrát do Fiátků 126, bude na prodej. Jedná se o velice pečlivě zgenerálkovaný motor, který bude vypadat skvěle i do posledního detailu a za jeho výkon se nebudete stydět při každém rozjezdu. Zajímají Vás nějaké informace ? Mrkněte do tohoto článku, motor bude možné si i zamluvit dopředu.

Instagram

Instagram

Žiješ ve světě instagramu a zajímá tě vzduchem chlazený svět ? Máme tu pro Vás možnost sledovat nás na instagramu na tomto webu. Na každé stránce úplně dole, naleznete nové fotky, další zajímavosti a také něco málo o mně :)

Přidání cyklovače stěračů z ST do NT elektroinstalace

Přidání cyklovače stěračů z ST do NT elektroinstalace

Dneska jsme pro Vás připravili návod na přidání cyklovače na stěrače s ST do NT elektroinstalace :) Pokud Vás foto návod zajímá klik :)

JAKÝ JE ROZDÍL MEZI ST A NT ?

JAKÝ JE ROZDÍL MEZI ST A NT ?

V tomto článku Vám ukážu pouze ty nejzásadnější rozdíly, samozřejmě na autě najdete hodně rozdílů dalších. Různá auta mají různě nakombinované komponenty. Často se dávají brzdy z nového typu na starý, takže tam jsou pak i jiná kola kvůli lepšímu brzdění a další. Pokud si nebudete jistí při určování Vašeho typu, pošlete nám dotaz. Postupem času budeme rozdíly přidávat.

Výměna oleje s externím olejovým filtrem a chladičem

Výměna oleje s externím olejovým filtrem a chladičem

Je to jednoduché, ale je potřeba dodržovat pár základních postupů, aby nedošlo ke zbytečnému přidření motoru, nebo chodu bez mazání na prázdno. Pokud Vás návod zajímá, klikejte.

FIAT500126.cz - 9 let s Vámi - VÍTEJTE V NOVÉM

FIAT500126.cz - 9 let s Vámi - VÍTEJTE V NOVÉM

Vítejte ve zbrusu novém obchůdku Fiat 500126, který dostal konečně nový systém. Tímto se Vám opětovně omlouváme za starý nefunkční eshop, který se potýkal s několika problémy, jako nefunkční emailovou komunikací, potvrzování objednávek a spousty dalších chyb, které jsme již opravili. Nový systém nabízí spousty nových možností a zpříjemní tak Váš nákup.... Tak hurá do toho, Váš nákup bude teď jednodušší :) www.fiat500126.cz

15. Maluchiáda Autokemp Hnačov 7.9.-9.9.2018

15. Maluchiáda Autokemp Hnačov 7.9.-9.9.2018

Další Maluchiáda se konala od 7.9.2018 - 9.9.2018 v Autokempu Hnačov (Plzeňský kraj, okres Klatovy). Jako milé překvapení byla návštěva cestovatelského Fiátku žlutého cirkusu Dana Přibáně a milé setkání s řidičem Honzou :) Video a galerii najdete v článku...

VÝMĚNA DINAMA ZA ALTERNÁTOR FIAT 126 A 500

VÝMĚNA DINAMA ZA ALTERNÁTOR FIAT 126 A 500

Jsou dvě možnosti: Trvalá výměna Obnovitelná výměna Striktně doporučuji nezasahovat do stávající elektroinstalace, nikdy nevíte, co bude a znehodnocení ST elektroinstalace ( nebo F500 ) je dnes již drahá ztráta. Proto popíšu pouze druhou možnost..... pro celý návod klikni :)

Maluchem za 13 tisíc na severní konec Evropy: první oprava po dnu cesty

Maluchem za 13 tisíc na severní konec Evropy: první oprava po dnu cesty

V sobotu 21. července nastartoval Michael Šafr svého malucha a vyrazil na sedm tisíc kilometrů dlouhou pouť k Nordkappu a zpátky. Modrý Fiat 126p tak oslavil 45. výročí zahájení výroby tohoto ikonického vozu. Oficiální start výroby se datuje na 22. července, první kusy ovšem sestavili v Bielsko-Białe přesně 6. června 1973. Odvážný pár z Hradce Králové pojal svou dovolenou trochu netradičně. Michael Šafr a Radka Chalašová dali dohromady staréhoMalucha za 13 tisíc a vydali se s ním pokořit nejsevernější bod pevninské Evropy skrze sedm cizích států. Cestovatelé ujeli přes 7 tisíc kilometrů, několikrát přezouvali pneumatiky, opravovali motor i podvozek a zažili neuvěřitelné příhody.

Originální převodovka Fiat 500F na prodej / for sale

Originální převodovka Fiat 500F na prodej / for sale

Nabízíme Vám originální převodovku Fiat 500F na prodej. Převodovka je po kompletní generálce, nové poloosy, manžety, těsnění atd. K převodovce je i nový olej. Více informací v článku.

Fiat 500 r.v. 1970 červený z Plzně - renovace a opravy

Fiat 500 r.v. 1970 červený z Plzně - renovace a opravy

Na začátku roku 2017 k nám do dílny zaparkoval Fiátek 500. Hlavní věcí bylo složit nový motor, dále lakovat motorový prostor, opravit brzdy, výměna hlavního brzdového válce, dále nové řízení, nová střecha a spousty dalšího. Majitel se po roce rozhodl auto svěřit do naší péče a teď nás čekají nová zadní ramena, kompletní podvozek a spousty dalšího. Sledovat renovaci můžete v tomto albu nebo na našem webu :)

Třicatění S Fijátky 24-26.5.2019

Třicatění S Fijátky 24-26.5.2019

V květnu letošního roku jsme udělali akci s názvem Jarní Fijatění, jednalo se o přípravu vozů do sezóny a menší zahradní párty. V roce 2018 mě a mé ženě bude 30 ... Jak nejlíp oslavit své narozeniny, než v přítomnosti vzduchem chlazených nadšenců, Fiátků, kamarádů a svých blízkých ? Díky tomu vznikla akce s názvem TŘICATĚNÍ S FIJÁTKY, která se bude konat 24-26.5.2019 v Broumově u Náchoda u naší dílny. Všichni jste zváni, více informací včas zveřejníme.

Novinky eshopu Fiat500126.cz  léto 2018

Novinky eshopu Fiat500126.cz léto 2018

Léto je v plném proudu, sluníčko svítí, Fiátci zdolávají mnohdy velké teploty. My ale nespíme, náš eshop Fiat500126.cz naskladnil i v těchto teplech velké množství nových dílů, které by Vás mohly zajímat. Máme pro Vás například nové elektroinstalace do Vašich Fiátků, rozjíždíme sekci plechařina, máme pro Vás repasovanou hlavu Panda 30, hlavu Bambino, set na stavbu kotoučových brzd, sady pro stavbu Vašich motorů a spousty dalšího. Klikněte a prohlížejte nové produkty. Zakoupit si je můžete na webu www.fiat500126.cz

15. Maluchiáda 7.-9. září 2018

15. Maluchiáda 7.-9. září 2018

Pokud nevíte, kam se vydat na sraz vzduchem chlazených dvouválců, doporučujeme Vám navštívit akci s názvem Maluchiáda. Jedná se o pohodový sraz stejně nemocných lidí s diagnózou = Fiátka :) Plánujeme společnou kolonu z Broumova, přes Hradec, Prahu a směr Autokemp Hnačov (Klatovy), pokud se Vám nechce jet samotným, přidejte se :)

Nová podoba REVORACING.CZ

Nová podoba REVORACING.CZ

To bych nebyl já, abych nebyl věčně nespokojený. Neustále jsem vymýšlel nová loga, nové podpisy a dlouhé měsíce jsem neměl nápad. Jednoho den nápad přišel a konečně se mi podařilo vytvořit logo, se kterým jsem naprosto spokojený, líbí se mi a vystihuje všechno, co děláme ! Brzy bude logo jako samolepka na Vaše auta a to zadarmo, pokud nás budete chtít podpořit, samolepky Vám zašleme :)

Trip na Slovensko 2018 a ještě dále

Trip na Slovensko 2018 a ještě dále

Letos jsme se vydali na menší dovolenou na Slovensko, spojenou s tradičním srazem Fiatů 126 ve Zvoleně, který se zde konal opět po 7 letech. Mrkněte na video a na fotogalerii :)

Nejnovější komentáře

Podpořte nás na FACEBOOKU

 

Aktuálně z Instagramu

 

  

 

  

 

 

 

 

Newsletter

Chcete si občas nechat od nás zaslat aktuality? Vyplňte Váš e-mail.