15. Maluchiáda

Již tradičně Vás zveme na 15. Maluchiádu, která se koná 7. - 9. září 2018 v Autoekmpu Hnačov (Plzeňský kraj, okres Klatovy). Pro více informací klik :)

Vážení přátelé,

již tradičně Vás zveme na 15. Maluchiádu, která se koná 7. - 9. září 2018 v Autoekmpu Hnačov (Plzeňský kraj, okres Klatovy).

Ubytování je možné v chatkách, obytných přívěsech či stanech. Kemp nabízí ubytování v chatách dvou typů – větší s kuchyňkou a čtyřmi lůžky a menší s jednou místností, ale též se čtyřmi lůžky. Vybavení chatek: elektrická zásuvka, kuchyňka s lednicí (větší chatka). Cena: 120 Kč/osoba (větší chatka), 100 Kč/osoba (menší chatka).

Stravování: V současné době probíhá výběrové řízení na provozovatele restaurace v kempu. V kempu je však k dispozici kiosek, kde si lze zakoupit snídaně a večeře. Posezení je kryté. 

Pro rezervaci chatek piště na email: sykora.michal@seznam.cz , přičemž uveďte, kolik osob s Vámi přijede, případně preferenci chatky (větší či menší). Chatky rezervujte, co nejdříve, neboť kapacita kempu je omezená. Rezervace chatek je možná do 31.5.2018.

Jako každý rok, tak i letos, si můžete zarezervovat bezplatně startovní číslo. Váš požadavek ohledně rezervace pošlete na mail: sykora.michal@seznam.cz . Uveďte prosím Vaše jméno a příjmení (nebude vytištěno), přezdívku (pokud přezdívku uvedete, bude vytištěna na čísle) a Vaše číslo. Rezervace čísel je možná do 31.5.2018. Pokud si číslo nestihnete rezervovat, nic se neděje, bude jich dostatek volných, již vsak bez vytištěné přezdívky.

Podrobné informace o srazu budou na www.126fan.cz anebo na facebooku (událost 15. Maluchiáda na strance Českého spolku Fiat 126 FAN CZ).

 Těšíme se na setkání s Vámi,

 Michal Sykora a Jolana Perglova

za Český spolek Fiat 126 FAN CZ

14. Maluchiáda

Komentáře k článku (0)

K článku se nevztahují žádné komentáře.

Přidat komentář

Jméno:
Email:
Web:
Zpráva:
Jaký je rok?:

 

  

 

  

 

 

 

 

Newsletter

Chcete si občas nechat od nás zaslat aktuality? Vyplňte Váš e-mail.