15. Maluchiáda 7.-9. září 2018

Pokud nevíte, kam se vydat na sraz vzduchem chlazených dvouválců, doporučujeme Vám navštívit akci s názvem Maluchiáda. Jedná se o pohodový sraz stejně nemocných lidí s diagnózou = Fiátka :) Plánujeme společnou kolonu z Broumova, přes Hradec, Prahu a směr Autokemp Hnačov (Klatovy), pokud se Vám nechce jet samotným, přidejte se :)

15. Maluchiáda 7.-9. září 2018

Datum: 7.9.2018 - 9.9.2018

Místo konání: Autokemp Hnačov (Plzeňský kraj, okres Klatovy) https://mapy.cz/zakladni?x=13.4868525&y=49.3608639&z=17&source=firm&id=424790&q=autokemp%20hna%C4%8Dov


Ubytování možné v chatkách, obytných přívěsech či stanech. Kemp nabízí ubytování v chatách dvou typů – větší s kuchyňkou a čtyřmi lůžky a menší s jednou místností, ale též se čtyřmi lůžky.
Vybavení chatek: elektrická zásuvka, kuchyňka s lednicí (větší chatka)

Cena: 120 Kč/osoba (větší chatka), 100 Kč/osoba (menší chatka).

Stravování: V současné době probíhá výběrové řízení na provozovatele restaurace v kempu. V kempu je však k dispozici kiosek, kde si lze zakoupit snídaně a večeře. Posezení je kryté.

Rezervace ubytování:
Pro rezervaci chatek piště na email: sykora.michal@seznam.cz , přičemž uveďte, kolik osob s Vámi přijede, případně preferenci chatky (větší či menší). Chatky rezervujte, co nejdříve, neboť kapacita kempu je omezená. Rezervace chatek je možná do 31.5.2018.

Rezervace startovního čísla:
Jako každý rok, tak i letos, si můžete zarezervovat bezplatně startovní číslo. Váš požadavek ohledně rezervace pošlete na mail: sykora.michal@seznam.cz případně sem do komentáře. Uveďte prosím Vaše jméno a příjmení (nebude vytištěno), přezdívku (pokud přezdívku uvedete, bude vytištěna na čísle) a Vaše číslo.

Rezervace čísel je možná do 31.5.2018. Pokud si číslo nestihnete rezervovat, nic se neděje, bude jich dostatek volných, již vsak bez vytištěné přezdívky.

Startovné (vjezdné) na sraz:

200,- Kč/auto
150,- Kč pro členy Českého spolku Fiat 126 FAN CZ

Michal Sýkora (Michelin)
Jolana Perglová (Jola)

Komentáře k článku (0)

K článku se nevztahují žádné komentáře.

Přidat komentář

Jméno:
Email:
Web:
Zpráva:
Jaký je rok?:

 

  

 

  

 

 

 

 

Newsletter

Chcete si občas nechat od nás zaslat aktuality? Vyplňte Váš e-mail.