Přední čelo jako dekorace, třeba do pokojíčku

Rozhodně nebudu tvrdit, že se jedná o můj nápad, tak to určitě není. Když jsem letos dodělával první polovinu dílny, vymaloval ji na bílo, dostal jsem nápad, respektive jsem se konečně dokopal k tomu, dodělat si hlavní dekoraci do dílny a to nastrojené kompletní přední čelo z Fiátku. Nic není zadarmo a tak se pojďte podívat na to, kolik taková sranda stojí. Osobně jsem čelo strojil z kompletně nových dílů, pokud budete chtít ušetřit, lze použít díly starší.

          Rozhodně nebudu tvrdit, že se jedná o můj nápad, tak to určitě není. Když jsem letos dodělával první polovinu dílny, vymaloval ji na bílo, dostal jsem nápad, respektive jsem se konečně dokopal k tomu, dodělat si hlavní dekoraci do dílny a to nastrojené kompletní přední čelo z Fiátku 126. Nic není zadarmo a tak se pojďte podívat na to, kolik taková sranda stojí. Osobně jsem čelo strojil z kompletně nových dílů, pokud budete chtít ušetřit, lze použít díly starší.

  • přední čelo Fiat 126 - 990,- Kč + lakování ( cena individuální podle lakýrníka, osobně jsem měl čelo nalakované zdarma )
  • přední chrom nárazník + držáky + šrouby - 1790,- Kč
  • přední znak FIAT replika - 420,- Kč
  • přední světla Wessem - 700,- Kč
  • přední blinkry komplet - 380,- Kč
  • drobné šouby, úchytky - 150,- Kč
  • gumové rámečky kolem světel - 279,- Kč

          Osobně mě cena vyšla na 4709,- Kč, pokud bych počítal i nějaké lakování, cena by byla okolo 6000,- Kč. Pokud budete mít někdo zájem, můžeme Vám takové čelo ať už z Fiatu 126, tak 500 kompletně zhotovit a to v různých barevných kombinací, třeba i z použitých dílů. V zahraničí takto ustrojená čela používají jako věšáky na oblečení, kde do chromovaného nárazníku navrtávají kolíčky, vypadá to také moc pěkně. Pokud budete chtít, máme spousty použitých věcí, které Vám za symbolický peníz mohu prodat. Prozatím Vám mohu ukázat pár fotek před montáží, samotné umístění čela v dílně ještě nemáme hotové, určitě Vám potom nafotíme. Tak fajn, to je vše, co jsem Vám chtěl ukázat, někomu to poslouží třeba jako inspirace.

Komentáře k článku (0)

K článku se nevztahují žádné komentáře.

Přidat komentář

Jméno:
Email:
Web:
Zpráva:
Jaký je rok?:

Newsletter

Chcete si občas nechat od nás zaslat aktuality? Vyplňte Váš e-mail.