Stavba motoru krok č. 6 - náhradní díly

Ještě, než se pustíme do samotné stavby motoru Vám řeknu něco o nabízených dílech, řeknu Vám kde díly sehnat. Máte na výběr hned z několika možností, buď stavět motor z použitých dílů, nových polských a nebo pokud chcete tu nejlepší kvalitu, použijte Italské díly. Samotný výběr je na Vás, ale nenechte se opít rohlíkem. Na některých dílech se nevyplatí šetřit a ukážu Vám proč. Pokud máte zájem se dozvědět více, klik na článek.

          Nezbytnou součástí našich realizací jsou náhradní díly, proto Vám nabízíme možnost zakoupení veškerých náhradních dílů prostřednictví internetového obchodu Fiat500126 zaměřeného na prodej náhradních dílů na vozy Fiat 126 a 500. Obchůdek provozujeme již dlouhá léta a víme, co je pro naše auta nejlepší, proto nabízíme pouze ověřené náhradní díly, o kterých víme, že fungují. Ze svých ověřených zdrojů díly sháníme nejen v Polsku, Itálii, Slovensku, ale občas i z Německa i jiných zemí a to ať už prvovýrobu, druhovýrobu, tak starší použité díly. Veškerou nabídku náhradních dílů najdete na eshopu www.fiat500126.cz, avšak to co není vystavené neznamená, že neumíme sehnat, proto nám kdyžtak napište pro nezávaznou nabídku. 

          Ve své generálce motoru se často setkáte s mnoha špatnými díly, což je pochopitelné, normální. Ale co dělat, když zjistíte, že potřebujete výbrus, repasovat hlavu válců, vyúhlovat ojnice, zbrousit vačku, vodítka a spousty dalšího ? I s tímto Vám samozřejme dokážeme pomoci. Mrkněte do sekce motorsport do článku generálky motorů, zde uvidíte příklady služeb, které pro Vás umím zařídit, prakticky cokoliv je s motorem i ostatními díly možné. Více nemám, co bych k tomuto tématu asi řekl, jen závěrem, když budete cokoliv potřebovat, nebojte se napsat.

Komentáře k článku (0)

K článku se nevztahují žádné komentáře.

Přidat komentář

Jméno:
Email:
Web:
Zpráva:
Jaký je rok?:

 

  

 

  

 

 

 

 

Newsletter

Chcete si občas nechat od nás zaslat aktuality? Vyplňte Váš e-mail.