Trabantem i Fiatem z Indie až domů - rozhovor s Honzou Setvínem

Máme tu pro Vás jednu bojovku ... žlutý cirkus Dana Přibáně jistě všichni znáte. Jejich poslední cestu z Indie až domů určitě také a Honzu Setvína, co by řidiče Fiatu 126 jste měli tu čest také poznat. Rozhodli jsme se s Honzou udělat rozhovor, samozřejmě že vzduchem chlazený rozhovor o cestování ve Fiátku. Pokud máte na Honzu jakoukoliv otázku, samozřejmě ve vší počestnosti a slušnosti napište nám ji, otázky pečlivě nashromáždíme a poté s Honzou uděláme rozhovor, kde Vám odpoví na vše, teda alespoň v to doufáme. :)

Trabantem i Fiatem z Indie až domů - rozhovor s Honzou Setvínem

Máme tu pro Vás jednu bojovku ... žlutý cirkus Dana Přibáně jistě všichni znáte. Jejich poslední cestu z Indie až domů určitě také a Honzu Setvína, co by řidiče Fiatu 126 jste měli tu čest také poznat. Rozhodli jsme se s Honzou udělat rozhovor, samozřejmě že vzduchem chlazený rozhovor o cestování ve Fiátku.

Pokud máte na Honzu jakoukoliv otázku, samozřejmě ve vší počestnosti a slušnosti napište nám ji, otázky pečlivě nashromáždíme a poté s Honzou uděláme rozhovor, kde Vám odpoví na vše, teda alespoň v to doufáme. :)

Veškeré otázky, které položíte, budou zveřejněny na našem webu www.revoracing.cz, termín pro uzávěrku zatím nemáme, určitě Vás budeme včas informovat. Takže pokud Vás cokoliv zajímá, napište nám do komentářů a nebo na náš email 126revo@seznam.cz. Otázky budou anonymní, pokud nebudete chtít, Vaše jméno nikde nebudeme zveřejňovat.

Děkujeme :)

Vámi položené otázky:

1. Co ti tahle cesta dala a naopak vzala?

2. Poté co jsi řekl:, jak tohle auto může někdo milovat?! Pořídil by sis ho ?

3. Co tě vedlo k tomu nabourat na začátku cesty nabourat trabanta?

4. Jel bys opět někam tímhle autem?

5. Jel bys opět na cestu s Danem Přibáněm ? 

6. Jaká je tvoje další pomyslná laťka, kterou bys chtěl překonat ? Posunout ji dál, jaký je tvůj cíl, co bys chtěl v životě dokázat ? A nemusí se to týkat jen cestování.

7. Jaký je to pocit, když jsi vyjel maximálně za hranice regionu a najednou se ocitneš v Indii ?

Komentáře k článku (0)

K článku se nevztahují žádné komentáře.

Přidat komentář

Jméno:
Email:
Web:
Zpráva:
Jaký je rok?:

 

Newsletter

Chcete si občas nechat od nás zaslat aktuality? Vyplňte Váš e-mail.