TRIP NA SLOVENSKO 2018, MOŽNÁ I DÁLE

Ptáte se mě, jestli jezdíme na srazy s velkou účastí aut, jestli pojedeme letos na dovolenou, jestli pojedeme v koloně více aut a hlavně, jestli můžete jet s námi. Proč NE ! :) Tento rok jsme vytvořili dovolenou spojenou se srazem vzduchem chlazených dvouválců, jak jinak, než v rodišti velkých srazů na Slovensku ve Zvoleně ! Pokud nevíš, kam letos na dovolenou, přidej se k nám buď na týdenní dovču a nebo na 14 dní. Startovat budeme společným odjezdem na Slovensko, pojedeme v koloně....

         Ptáte se mě, jestli jezdíme na srazy s velkou účastí aut, jestli pojedeme letos na dovolenou, jestli pojedeme v koloně více aut a hlavně, jestli můžete jet s námi. Proč NE ! :) Tento rok jsme vytvořili dovolenou spojenou se srazem vzduchem chlazených dvouválců, jak jinak, než v rodišti velkých srazů na Slovensku ve Zvoleně ! Pokud nevíš, kam letos na dovolenou, přidej se k nám buď na týdenní dovču a nebo na 14 dní. Startovat budeme společným odjezdem na Slovensko, pojedeme v koloně. Orientační časový plán cesty je pod tímto textem. Pokud už víš, že se chceš přidat, dej nám prosím vědět, ať už na těchto stránkách a nebo na mém telefonu 775043130.

25.6.2018 - START ( cca 370km )

- my vyrážíme brzy ráno z Broumova, Náchod, Svitavy, Brno - podle účastníků si dáme sraz v nějakém městě po cestě a pojedeme v koloně - ke společnému odjezdu se můžeš také přihlásit a diskutovat o něm na události samotné výpravy na SLOVENSKO na facebooku ! ZDE >>>

- cílem cesty budou pravděpodobně Slunná jezera SENEC, kde budeme ubytovaní od 25.6. do 28.6.2018, popřípadě někdy v okolí. Trochu relaxu a poznání Slovenska. Více informací o tom, kde budeme a kam budeme moci jet všas přidáme.

Ubytování SENEC. Nějaké odkazy na ubytování, ze kterých musíme vybrat. 

Slunečná jezera - www

Chata Severka - www

Holiday Village - www

28.6.2018

- odpoledne, nebo navečer startujeme směr ZVOLEN 2018 - Traditional International Fiat 126 Meeting, kde budeme od 28.6. do 1.7.2018. Jedná se o sraz vzduchem chlazených dvouválců, kde program bude dle pořadatelů rodiny Matuškových ! 

      

UBYTOVÁNÍ NA SRAZE:

Ubytovanie v Autocamping Neresnica Zvolen kde sa zraz bude konat: http://www.kolibaneresnica.sk/camping-neresnica-zvolen.html

Cennik ubytovania tu: http://www.kolibaneresnica.sk/camping_neresnica_ceny.jpg

Rezervacie ubytovania: jurajivan@stonline.sk

Alternativne ubytovanie v blizkosti campingu:
https://www.hoteltenis.sk/
https://www.uby.sk/turisticka-ubytovna-barepo-zvolen
http://www.hostelturist.sk/sk/
http://www.penzionclub.sk/

Taxi vo Zvolene stoji len 2.50,- jazda v ramci mesta. NEZAPOMEŇTE SI UBYTOVÁNÍ VČAS REZERVOVAT !!! My pojedeme na sraz 28.9., abychom si celý sraz užili a nemuseli nikam spěchat :) 

KAM DÁL ? 

- pro ty, kteří budou chtít jet ze srazu domů, pojedou s partou lidí domů směr ČR, podle domluvy. Druhá půlka, což budu já s rodinkou a kdo se připojí, pojedeme dále za poznáním Slovenska a nebo k Balatonu.

     

1.7.2018

- někdo start směr domů do ČR, někdo dále na Slovensko. Já osobně bych se jel podívat k BALATONU (cesta tam z ČR cca 800km, ze Zvolena 260km), ale pojedeme pouze v případě, že se k nám někdo přidá, kdybychom měli jet samy, tak procestujeme Slovensko, jako jsou Tatry atd. Takže pokud ještě nemáš plány, dej nám vědět a pofrčíme společně :) Abych tě trošku navnadil, koukni na naše cestovatelská videa, to co zažiješ ve Fiátku a s dobrou partou lidí, nezažiješ NIKDY !

       Ještě váháš ? :) Více informací zveřejníme brzy !

SEZNAM ÚČASTNÍKŮ !

  • 1x Fiat 126 Brandovi
  • 1x Fiat 126 Vít Izaiasz
  • 1x Fiat 126 Ráďa Hauck s Anet
  • 1x Fiat 126 Gilbert Holzknecht

Pokud už víš, že pojedeš, ozvi se :)

Komentáře k článku (0)

K článku se nevztahují žádné komentáře.

Přidat komentář

Jméno:
Email:
Web:
Zpráva:
Jaký je rok?:

 

  

 

  

 

 

 

 

Newsletter

Chcete si občas nechat od nás zaslat aktuality? Vyplňte Váš e-mail.