TRIP NA SLOVENSKO 2018, MOŽNÁ I DÁLE

Ptáte se mě, jestli jezdíme na srazy s velkou účastí aut, jestli pojedeme letos na dovolenou, jestli pojedeme v koloně více aut a hlavně, jestli můžete jet s námi. Proč NE ! :) Tento rok jsme vytvořili dovolenou spojenou se srazem vzduchem chlazených dvouválců, jak jinak, než v rodišti velkých srazů na Slovensku ve Zvoleně ! Pokud nevíš, kam letos na dovolenou, přidej se k nám buď na týdenní dovču a nebo na 14 dní. Startovat budeme společným odjezdem na Slovensko, pojedeme v koloně....

         Ptáte se mě, jestli jezdíme na srazy s velkou účastí aut, jestli pojedeme letos na dovolenou, jestli pojedeme v koloně více aut a hlavně, jestli můžete jet s námi. Proč NE ! :) Tento rok jsme vytvořili dovolenou spojenou se srazem vzduchem chlazených dvouválců, jak jinak, než v rodišti velkých srazů na Slovensku ve Zvoleně ! Pokud nevíš, kam letos na dovolenou, přidej se k nám buď na týdenní dovču a nebo na 14 dní. Startovat budeme společným odjezdem na Slovensko, pojedeme v koloně. Orientační časový plán cesty je pod tímto textem. Pokud už víš, že se chceš přidat, dej nám prosím vědět, ať už na těchto stránkách a nebo na mém telefonu 775043130.

25.6.2018 - START ( cca 400km )

- my vyrážíme z Broumova, Náchod, Svitavy, Brno - podle účastníků si dáme sraz v nějakém městě po cestě a pojedeme v koloně - ke společnému odjezdu se můžeš také přihlásit a diskutovat o něm na události samotné výpravy na SLOVENSKO na facebooku ! ZDE >>>

- cílem cesty budou pravděpodobně Slunná jezera SENEC, kde budeme ubytovaní od 25.6. do 29.6.2018, popřípadě někdy v okolí. Trochu relaxu a poznání Slovenska. Více informací o tom, kde budeme a kam budeme moci jet všas přidáme.

29.6.2018

- brzy ráno startujeme směr ZVOLEN 2018 - Traditional International Fiat 126 Meeting, kde budeme od 29.6. do 1.7.2018. Jedná se o sraz vzduchem chlazených dvouválců, kde program bude dle pořadatelů rodiny Matuškových ! Ubytování by bylo dobré si asi předem zařídit na místě tomu určeném.

      

- pro ty, kteří budou chtít jet ze srazu domů, pojedou s partou lidí domů směr ČR, podle domluvy. Druhá půlka, což budu já s rodinkou a kdo se připojí, pojedeme dále za poznáním Slovenska a nebo k Balatonu.

     

1.7.2018

- někdo start směr domů do ČR, někdo dále na Slovensko. Já osobně bych se jel podívat k BALATONU (cesta tam z ČR cca 800km, ze Zvolena 260km), ale pojedeme pouze v případě, že se k nám někdo přidá, kdybychom měli jet samy, tak procestujeme Slovensko, jako jsou Tatry atd. Takže pokud ještě nemáš plány, dej nám vědět a pofrčíme společně :) Abych tě trošku navnadil, koukni na naše cestovatelská videa, to co zažiješ ve Fiátku a s dobrou partou lidí, nezažiješ NIKDY !

       Ještě váháš ? :) Více informací zveřejníme brzy !

Komentáře k článku (0)

K článku se nevztahují žádné komentáře.

Přidat komentář

Jméno:
Email:
Web:
Zpráva:
Jaký je rok?:

 

  

 

  

 

 

 

 

Newsletter

Chcete si občas nechat od nás zaslat aktuality? Vyplňte Váš e-mail.