PÁR SLOV O NÁS


          Jak to vše začalo ? Automobilové závody se mi líbili již od mládí, ale nikdy mě nenapadlo, že bych mohl usednout za volant závodního vozu a zúčastnit se nějakého závodu. V 16cti letech jsem vytvořil internetový fan-club Maluchy Broumov, na který jsem se snažil přidat co nejvíce informací o tomto autě. Už tenkrát jsem věděl, že moje první auto musí být Fiat 126. Když jsem v 18. letech úspěšně absolvoval autoškolu a stal se držitelem řidičského oprávnění B a A, začal jsem brouzdat po internetu a hledat své nové auto. Toto jsem našel 8km od mého bydliště a ihned druhý den jsem se na něho jel podívat. Když jsem viděl cihlově červeného Fiata stojícího u cesty věděl jsem, že musí být můj ať to stojí, co to stojí. Tenkrát stál 6000,- Kč. Po úspěšné koupi jsem s tímto autem začal jezdit prakticky každý den a nesměli chybět samozřejmě úpravy a opravy. Z cihlového Fiata jsem udělal modrého s modrým interiérem.  

          Jak jsem se dostal k závodům ? Jako hlavní inspirací pro mě bylo sledování závodů s vozem Fiat 126 na internetu. Hlavní inspirací pro mě byli členové Maluch Racing Teamu, kteří v této době jezdili závody pod záštitou Amaterrallye v Milovicích. Po pravidelném sledování internetu jsem jeden den narazil na inzerát vozu Fiat 126 z Pardubic, kde byl na prodej jeden kousek za 1500,- Kč. Druhý den toto auto stálo na zahradě a mohlo se začít s přestavbou. Nakonec jsem z tohoto auta prodal zahrádku a tak celkem mě stálo auto 500,- Kč. Když jsem ho domů přivezl, zjistil jsem, že karoserie je velmi dobrém stavu. Chvilku jsem ještě přemýšlel o tom, že ho přihlásím a nechám si ho na silnice, ale touha po něčem nepoznaném zvítězila a ještě ten týden jsem auto odstrojil a začal upravovat.

          Přestavba a první závod… Začátky byly těžké a to z důvodu financí, ale na autě jsem pomalu začal pracovat a za necelý rok na to, co jsem si ho přivezl domů jsem se zúčastnil prvního závodu, který se jel 27.9.2009 v Milovicích. Po tomto závodě mi bylo hned jasné, že to nebyl můj poslední závod, kterého se kdy zúčastním. Zažil jsem jeden z nejlepších okamžiků ve svém životě, a proto jsem se těšil, až zase budu pokračovat v dílně a samozřejmě na další závod. Na autě je stále co zlepšovat.

          Proč Revo Racing Team ? První co mě napadlo, byla revoluce, že musím něco dokázat... no a tak REVO RACING TEAM - RRT, u kterého jsem ani chvilku neváhal a dnes se náš team takto jmenuje.

Newsletter

Chcete si občas nechat od nás zaslat aktuality? Vyplňte Váš e-mail.