Naší specializací jsou vzduchem chlazené dvouválce, především Fiátci 126 a 500. Srdce Vašich Fiátků stavíme vždy podle požadavků a to od generálky seriového motoru po sportovní úpravy a zvýšení celkového objemu motoru. Ke stavbě motorů používáme startovací stolici, která se stala již nezbytnou součástí naší dílny a také pro zjednodušení práce stojany na stavby motorů a spousty dalších vychytávek a odborných publikací.  Jako hlavní naší vizitkou jsme my samotní se svým závodním vozem, kde motor musí být v té nejlepší kondici, avšak musím zmínit i cestovatelské vozy, které překonávají tisíce kilometrů týdně. Co bychom to byli za srdcaře, kdybychom dělali jen motory. Předmětem zájmu jsou naše auta od výkresu až po střechu.  

          Dále Vám nabízíme poradenství ohledně Vašich Fiátků. Pokud si nebudete s něčím vědět rady, nebo budete váhat a nebudete si s něčím jistí, napište nám. Pro ty, kteří auto chtějí uvést do původního stavu, tak jak vyjelo z fabriky a chtějí zachovat originalitu, rádi Vám poradíme, co nebudeme vědět, poradí nám orborné publikace, které se staly nezbytnou součástí našeho života.

         Veškeré naše práce můžete sledovat zde na stránkách, avšak z časových důvodů je pro nás nejjednodušší náš facebook Fiat Service, kde naleznete úplně vše. Pokud Vás zajímá, co nabízíme a kolik to orientačně stojí peněz, mrkněte dolů na tuto stránku.

Motory

Převodovky

Podvozky

Kola, disky, pneu

k zapůjčení

KOMAXIT A BARVY 


Auta, která opravujeme, nebo jsme opravovali

 

Newsletter

Chcete si občas nechat od nás zaslat aktuality? Vyplňte Váš e-mail.