Jak bych se Vám jen představil ... Kdysi dávnou o mě jeden velmi vážený člověk, pan Koudelka z Plzně řekl, pane Branda, Vaše srdce bije v rytmu vzduchem chlazeného dvouválce. Tato věta by mě osobně nikdy nenapadla, ale od té doby co ji vyslovil, mě utkvěla v paměti a plně se s ní ztotožňuji. Vystihuje naprosto perfektně můj styl života. Vzduchem chlazený dvouválec se stal životním stylem a každodenním chlebem.

          Za ta dlouhá léta víme, co je pro naše auta a motory nejlepší. Motory stavíme vždy podle Vašich požadavků a to od repase seriového motoru po sportovní úpravy a zvýšení celkového objemu motoru. Ke stavbě motorů používáme startovací stolici, která se stala již nezbytnou součástí naší dílny a jiné dílenské vychytávky které Vám rádi zapůjčíme k usnadnění Vaší realizace. Za ta léta jsem pochytil ve světě malých vozů hodně moc zkušeností, se kterými se s Vámi podělím na tomto webu, naleznete zde rady, návody, také nějaké technické informace a spousty dalšího v neposlední řadě i návody na přestavbu závodního vozu i přestavby motorů. Spousty věcí zde ještě nenajdete, bohužel na tento web nezbývá moc času, ale snažím se na 126% :) 

          Nezbytnou součástí našich realizací jsou náhradní díly, proto Vám nabízíme možnost zakoupení veškerých náhradních dílů prostřednictví internetového obchodu Fiat500126 zaměřeného na prodej náhradních dílů na vozy Fiat 126 a 500. Obchůdek provozujeme již dlouhá léta a víme, co je pro naše auta nejlepší, proto nabízíme pouze ověřené náhradní díly, o kterých víme, že fungují. Internetový obchod naleznete na adrese www.fiat500126.cz.

          Mezi naše další koníčky patří cestování, jak jinak, než vzduchem chlazenými dvouválci. Rozhodli jsme se procestovat Evropu a troufnu si říci, že jednou v důchodu si řeknu, že jsem Fiátkem procestoval celý svět. Naším hlavním cílem je cestovat s Vámi, nejsme sobci a rádi jezdíme ve skupině, protože tím se cestování zpříjemní a cesta v koloně utíká daleko lépe, než když jedeme samy. Nevěříte, že to jde ? Všechno jde, jen se musí chtít :) Informace o našich cestách naleznete v menu v sekci o nás > CESTUJEME DVOUVÁLCI.

           V neposlední řadě pořádáme amaterské závody vozů Fiat 126 a 500 v projektu s názvem 126TROPHY. Celý projekt vznikl s hlavním cílem nabídnout i úplným amatérům možnost porovnat síly s lidmi se stejným koníčkem a to za rozumnou cenu, která umožní start do závodu i těm nejchudším. Celý projekt naleznete na Facebooku 126trophy, nebo zde na těchto stránkách.

               Samozřejmostí jsou jiné oddychové akce a výlety, které pro Vás připravujeme již několik let. Aktuální akce a srazy naleznete v sekci kalendář. Mezi mé další koníčky patří pískování skla, výroba trfejí a další, mrkněte na odkaz.  

 

REVORACING TEAM

GARAGE - FIAT service

SBÍRKA 

PÍSKOVÁNÍ SKLA

 CESTUJEME DVOUVÁLCI

ŠIJEME POTAHY NA FIJÁTKY

--  Aktuální projekty --

Renovace Fiatu 500

Stavba nového závodního vozu

Kniha DVOUVÁLCEM

 

Newsletter

Chcete si občas nechat od nás zaslat aktuality? Vyplňte Váš e-mail.