Ve světe vzduchem chlazeného dvouválce se pohybuji již dlouhá léta a vždy preferuji kvalitu a ověřené praktiky nad levnými "cedkami", pokud hledáte hodně muziky za málo peněz, určitě nehledejte u nás, nejsme rádoby odborníci, kteří Vám budou "mazat med kolem huby" a výsledek nebude žádný, nebo jen dočasný. Za ta dlouhá léta víme, co je pro naše auta a motory nejlepší, komponenty motorů svěřujeme pouze do rukou odborníků. Motory stavíme vždy podle Vašich požadavků a to od repase seriového motoru po sportovní úpravy a zvýšení celkového objemu motoru. Ke stavbě motorů používáme startovací stolici, která se stala již nezbytnou součástí naší dílny a jiné dílenské vychytávky které Vám rádi zapůjčíme. Za ta léta jsem pochytil ve světě malých vozů hodně moc zkušeností, se kterými se s Vámi podělím na tomto webu, naleznete zde rady, návody, také nějaké technické informace a spousty dalšího v neposlední řadě i návody na přestavbu závodního vozu i přestavby motorů.

          Nezbytnou součástí našich realizací jsou náhradní díly, proto Vám nabízíme možnost zakoupení veškerých náhradních dílů prostřednictví internetového obchodu Fiat500126  zaměřeného na prodej náhradních dílů na vozy Fiat 126 a 500. Obchůdek provozujeme již dlouhá léta a víme, co je pro naše auta nejlepší, proto nabízíme pouze ověřené náhradní díly, o kterých víme, že fungují. Internetový obchod naleznete na adrese www.fiat500126.cz

          Mezi naše další koníčky patří cestování, jak jinak, než vzduchem chlazenými dvouválci. Rozhodli jsme se procestovat Evropu, časem možná i dále, samozřejmě to nebude hned, jsme také omezení dovolenými, financemi atd. Naším hlavním cílem je cestovat s Vámi, nejsme sobci a rádi jezdíme ve skupině, protože tím se cestování zpříjemní a cesta v koloně utíká daleko lépe, než když jedeme samy. Nevěříte, že to jde ? Všechno jde, jen se musí chtít :) Informace o našich cestách naleznete v menu v sekci o nás > CESTUJEME DVOUVÁLCI.

           V neposlední řadě pořádáme amaterské závody vozů Fiat 126 a 500 v projektu s názvem 126TROPHY. Celý projekt vznikl s hlavním cílem nabídnout i úplným amatérům možnost porovnat síly s lidmi se stejným koníčkem a to za rozumnou cenu, která umožní start do závodu i těm nejchudším. Celý projekt naleznete na Facebooku 126trophy, nebo zde na těchto stránkách.

               Samozřejmostí jsou jiné oddychové akce a výlety, které pro Vás připravujeme již několik let. Aktuální akce a srazy naleznete v sekci kalendář. Mezi mé další koníčky patří pískování skla, výroba trfejí a další, mrkněte na odkaz

 

REVORACING TEAM

GARÁŽ

SBÍRKA

CESTUJEME DVOUVÁLCI

 

 

  

 

  

 

 

 

 

Newsletter

Chcete si občas nechat od nás zaslat aktuality? Vyplňte Váš e-mail.