autor: Filip Branda google+: profil email: 126revo@seznam.cz

Jste zde: Hlavní stránkaTeam

PÁR SLOV O NÁS

Jak to vše začalo ? Automobilové závody se mi líbili již od mládí, ale nikdy mě nenapadlo, že bych mohl usednout za volant závodního vozu a zúčastnit se nějakého závodu. V 16cti letech jsem vytvořil internetový fan-club Maluchy Broumov, na který jsem se snažil přidat co nejvíce informací o tomto autě. Už tenkrát jsem věděl, že moje první auto musí být Fiat 126. Když jsem v 18. letech úspěšně absolvoval autoškolu a stal se držitelem řidičského oprávnění B a A, začal jsem brouzdat po internetu a hledat své nové auto. Toto jsem našel 8km od mého bydliště a ihned druhý den jsem se na něho jel podívat. Když jsem viděl cihlově červeného Fiata stojícího u cesty věděl jsem, že musí být můj ať to stojí, co to stojí. Tenkrát stál 6000,- Kč. Po úspěšné koupi jsem s tímto autem začal jezdit prakticky každý den a nesměli chybět samozřejmě úpravy a opravy. Z cihlového Fiata jsem udělal modrého s modrým interiérem. 


Jak jsem se dostal k závodům ? Jako hlavní inspirací pro mě bylo sledování závodů s vozem Fiat 126 na internetu. Hlavní inspirací pro mě byli členové Maluch Racing Teamu, kteří v této době jezdili závody pod záštitou Amaterrallye v Milovicích. Po pravidelném sledování internetu jsem jeden den narazil na inzerát vozu Fiat 126 z Pardubic, kde byl na prodej jeden kousek za 1500,- Kč. Druhý den toto auto stálo na zahradě a mohlo se začít s přestavbou. Nakonec jsem z tohoto auta prodal zahrádku a tak celkem mě stálo auto 500,- Kč. Když jsem ho domů přivezl, zjistil jsem, že karoserie je velmi dobrém stavu. Chvilku jsem ještě přemýšlel o tom, že ho přihlásím a nechám si ho na silnice, ale touha po něčem nepoznaném zvítězila a ještě ten týden jsem auto odstrojil a začal upravovat.


Přestavba a první závod… Začátky byly těžké a to z důvodu financí, ale na autě jsem pomalu začal pracovat a za necelý rok na to, co jsem si ho přivezl domů jsem se zúčastnil prvního závodu, který se jel 27.9.2009 v Milovicích. Po tomto závodě mi bylo hned jasné, že to nebyl můj poslední závod, kterého se kdy zúčastním. Zažil jsem jeden z nejlepších okamžiků ve svém životě, a proto jsem se těšil, až zase budu pokračovat v dílně a samozřejmě na další závod. Na autě je stále co zlepšovat.
 

Proč Revo Racing Team ? První co mě napadlo, byla revoluce, že musím něco dokázat... no a tak REVO RACING TEAM - RRT, u kterého jsem ani chvilku neváhal a dnes se náš team takto jmenuje.

 

 

 

 

 

Aktualizováno 25. 12. 2015 12:57

Návody, tipy a technická data

Menu

Facebook

 

Ke stažení

PŘÍRUČKY OPRAV

 Fiat 126 CZ (formát pdf,  20,3MB)

Fiat 126BIS EN (formát pdf,  87,5MB)

 Fiat 500 CZ (formát pdf,  42,4MB)

NÁVODY K OBSLUZE

Fiat 500 (formát pdf,  19,7MB)

KATALOGY ND

Fiat 126 (formát pdf,  69,4MB)

Fiat 500 (formát pdf,  69,3MB)

Výprava do ITÁLIE 2017

Další Maluchářská výprava směřuje k moři do Itálie. Plánujeme najet přes 3 tisíce kilometrů, vykoupat se v moři a cestou zpátky projet ALPY. Termín je 21.8.-3.9.2017.

Nevíte kam na dovolenou ? Přidejte se :)

Nakupujte u nás

Sháníte nějaké díly na naše vzduchem chlazené miláčky ? Navštivte náš eshop www.fiat500126.cz

Naleznete zde široký sortiment jak seriových dílů, tak na závodní vozy, či díly na zvýšení výkonu Vašeho motoru.

Cestujeme maluchem

Maluší výlet do Harrachova

Go to top