autor: Filip Branda google+: profil email: 126revo@seznam.cz

Vítejte ve světě vzduchem chlazeného dvouválce

          Ve světe vzduchem chlazeného dvouválce se pohybujeme již dlouhá léta a vždy preferujeme kvalitu a ověřené praktiky nad levnými "cedkami", pokud hledáte hodně muziky za málo peněz, určitě nehledejte u nás, nejsme rádoby odborníci, kteří Vám budou "mazat med kolem huby" a výsledek nebude žádný, nebo jen dočasný. Za ta dlouhá léta víme, co je pro naše auta a motory nejlepší, komponenty motorů svěřujeme pouze do rukou odborníků. Motory stavíme vždy podle Vašich požadavků a to od repase seriového motoru po sportovní úpravy a zvýšení celkového objemu motoru. Ke stavbě motorů používáme startovací stolici, která se stala již nezbytnou součástí naší dílny. Za ta léta jsem pochytil ve světě malých vozů hodně moc zkušeností, se kterými se s Vámi podělím na tomto webu, naleznete zde rady, návody, také nějaké technické informace a spousty dalšího v neposlední řadě i návody na přestavbu závodního vozu i přestavby motorů.

       

          Nezbytnou součástí realizací jsou náhradní díly, které ke svým realizacím jsou nezbytné, proto Vám nabízíme možnost zakoupení veškerých náhradních dílů prostřednictví internetového obchodu Fiat500126  zaměřeného na prodej náhradních dílů na vozy Fiat 126 a 500.  Internetový obchod naleznete na adrese www.fiat500126.cz

         

          Mezi naše další koníčky patří cestování, jak jinak, než maluchem. Rozhodli jsme se procestovat Evropu maluchem, samozřejmě to nebude hned, jsme také omezení dovolenými, financemi atd. Nevěříte, že to jde ? Všechno jde, jen se musí chtít :) Informace o našich cestách naleznete v menu v sekci cestujeme.

 

 

 

          V neposlední řadě pořádáme amaterské závody vozů Fiat 126 a 500 v projektu s názvem 126TROPHY. Celý projekt vznikl s hlavním cílem nabídnout i úplným amatérům možnost porovnat síly s lidmi se stejným koníčkem a to za rozumnou cenu, která umožní start do závodu i těm nejchudším. Celý projekt naleznete na webových stránkách www.126trophy.cz a nebo na Facebooku 126trophy.

 

Aktualizováno 23. 2. 2017 21:42

Návody, tipy a technická data

Menu

Facebook

 

Ke stažení

PŘÍRUČKY OPRAV

 Fiat 126 CZ (formát pdf,  20,3MB)

Fiat 126BIS EN (formát pdf,  87,5MB)

 Fiat 500 CZ (formát pdf,  42,4MB)

NÁVODY K OBSLUZE

Fiat 500 (formát pdf,  19,7MB)

KATALOGY ND

Fiat 126 (formát pdf,  69,4MB)

Fiat 500 (formát pdf,  69,3MB)

Výprava do ITÁLIE 2017

Další Maluchářská výprava směřuje k moři do Itálie. Plánujeme najet přes 3 tisíce kilometrů, vykoupat se v moři a cestou zpátky projet ALPY. Termín je 21.8.-3.9.2017.

Nevíte kam na dovolenou ? Přidejte se :)

Nakupujte u nás

Sháníte nějaké díly na naše vzduchem chlazené miláčky ? Navštivte náš eshop www.fiat500126.cz

Naleznete zde široký sortiment jak seriových dílů, tak na závodní vozy, či díly na zvýšení výkonu Vašeho motoru.

Cestujeme maluchem

Maluší výlet do Harrachova

Go to top