Výměna a opravy elektroinstalace

          Každého z Vás určitě někdy Fiátek potrápil, ať už špatně fungující elektrikou, upadanými konektory, popraskanými, tvrdými kabely, nesvítící palubní deskou a dalšími závadami tohoto tématu. V důsledku špatné elektroinstalace mohou světla hůře svítit, motoru se nedostává plného napětí pro správnou funkci rozdělovače, dobíjení a podobně.


         Nabízíme Vám kompletní výměnu elektroinstalací ve Vašich Fiátcích 126, 500, tak i 600. Před samotnou výměnou budeme od Vás potřebovat vědět, o jaký typ vozidla se jedná, jaké úpravy elektroinstalace požadujete, jaké máte nadstandardní požadavky ( například rádio, mlhová světla, přídavné světla atd.) a na základě těchto požadavků Vám opravdu orientačně naceníme. V tomto ohledu však musíte vědět, že v mnoha případech výměny elektroinstalace je zapotřebí vyměnit například páčky pod volantem, přepínače přístrojové desky, neboť nové svazky, které se v současné době vyrábějí, nejsou kompatibilní se starými, což je ale individuální, jen je třeba se na takovouto možnou variantu připravit. V případě kompletní výměny elektroinstalace doporučujeme vyměnit kompletně všechny žárovky na autě a také kompletní očištění spojů veškerých koncových spotřebičů, což je samozřejmostí při prováděné výměně.


          Dále pro Vás nabízíme montáž bezkontaktního zapalování NANOPLEX, ke kterému je zapotřebí doplnit stávající elektroinstalaci o nový svazek, bez kterého nelze docílit funkčnosti. Samozřejmostí je kompletní instalace, popřípadě montáž zapalování 123Ignition.


         Jako další požadovanou úpravou vozidel je nahrazení dynama alternátorem a to z mnoha důvodů. V tomto případě je taktéž elektroinstalaci upravit pro budoucí motor. Samozřejmostí je kompletní instalace elektrických součástí do holé, zrenovované kastle.

          Pokud se rozmyslíte nás kontaktovat, dostanete od nás předběžnou cenu za opravu (auto je ale třeba vidět fyzicky), dále od nás dostanete kompletní fotodokumentaci výměny a v případě, že během opravy narazíme na nějaký problém, budeme Vás kontaktovat a domluvíme pro Vás přijatelné řešení. V případě dotazů nás kontaktujte

Newsletter

Chcete si občas nechat od nás zaslat aktuality? Vyplňte Váš e-mail.