Jak bych se Vám jen představil ... Kdysi dávnou o mě jeden velmi vážený člověk, pan Koudelka z Plzně řekl, pane Branda, Vaše srdce bije v rytmu vzduchem chlazeného dvouválce. Tato věta by mě osobně nikdy nenapadla, ale od té doby co ji vyslovil, mě utkvěla v paměti a plně se s ní ztotožňuji. Vystihuje naprosto perfektně můj styl života. Vzduchem chlazený dvouválec se stal životním stylem a každodenním chlebem.

          Za ta dlouhá léta víme, co je pro naše auta nejlepší. Motory stavíme vždy podle Vašich požadavků a to od repase seriového motoru po sportovní úpravy a zvýšení celkového objemu motoru. Za ta léta jsem pochytil ve světě malých vozů hodně moc zkušeností, se kterými se s Vámi podělím na tomto webu, naleznete zde rady, návody, také nějaké technické informace a spousty dalšího v neposlední řadě i návody na přestavbu závodního vozu i přestavby motorů. 

          Nezbytnou součástí našich realizací jsou náhradní díly, proto Vám nabízíme možnost zakoupení veškerých náhradních dílů prostřednictví internetového obchodu Fiat500126 zaměřeného na prodej náhradních dílů na vozy Fiat 126 a 500. Obchůdek provozujeme již dlouhá léta a víme, co je pro naše auta nejlepší, proto nabízíme pouze ověřené náhradní díly, o kterých víme, že fungují. Internetový obchod naleznete na adrese www.fiat500126.cz.

          Mezi naše další koníčky patří cestování, jak jinak, než vzduchem chlazenými dvouválci. Rozhodli jsme se procestovat Evropu a troufnu si říci, že jednou v důchodu si řeknu, že jsem Fiátkem procestoval celý svět. Naším hlavním cílem je cestovat s Vámi, nejsme sobci a rádi jezdíme ve skupině, protože tím se cestování zpříjemní a cesta v koloně utíká daleko lépe, než když jedeme samy. Nevěříte, že to jde ? Všechno jde, jen se musí chtít :) Mrkněte do sekce cestujeme dvouválci.

                Naší specializací jsou vzduchem chlazené dvouválce, především Fiátci 126 a 500. Srdce Vašich Fiátků stavíme vždy podle požadavků a to od generálky seriového motoru po sportovní úpravy a zvýšení celkového objemu motoru. Ke stavbě motorů používáme startovací stolici, která se stala již nezbytnou součástí naší dílny a také pro zjednodušení práce stojany na stavby motorů a spousty dalších vychytávek a odborných publikací.  Jako hlavní naší vizitkou jsme my samotní se svým závodním vozem, kde motor musí být v té nejlepší kondici, avšak musím zmínit i cestovatelské vozy, které překonávají tisíce kilometrů týdně. Co bychom to byli za srdcaře, kdybychom dělali jen motory. Předmětem zájmu jsou naše auta od výkresu až po střechu.  

          Dále Vám nabízíme poradenství ohledně Vašich Fiátků. Pokud si nebudete s něčím vědět rady, nebo budete váhat a nebudete si s něčím jistí, napište nám. Pro ty, kteří auto chtějí uvést do původního stavu, tak jak vyjelo z fabriky a chtějí zachovat originalitu, rádi Vám poradíme, co nebudeme vědět, poradí nám orborné publikace, které se staly nezbytnou součástí našeho života.

         Veškeré naše práce můžete sledovat zde na stránkách, avšak z časových důvodů je pro nás nejjednodušší náš facebook Fiat Service, kde naleznete úplně vše, tak jako na našem Instagramu

Newsletter

Chcete si občas nechat od nás zaslat aktuality? Vyplňte Váš e-mail.