KAROSERIE MOTORY PŘEVODOVKY POTAHY A LÁTKY 

          Jak bych se Vám jen představil. Píše se rok 2009 a jeden velmi vážený člověk, pan Koudelka – Fiat Servis, z Plzně o mně řekl, „pane Branda, Vaše srdce bije v rytmu vzduchem chlazeného dvouválce". Tato věta by mě osobně nikdy nenapadla, ale od té doby co ji vyslovil, mě utkvěla v paměti a plně se s ní ztotožňuji. Vystihuje naprosto perfektně můj styl života. Vzduchem chlazený dvouválec se stal životním stylem a každodenním chlebem.

          Naší specializací jsou vzduchem chlazené dvouválce, především Fiátci 126 a 500. Srdce Vašich Fiátků stavíme vždy podle požadavků a to od generálky sériového motoru po sportovní úpravy a zvýšení celkového objemu motoru.  Jako hlavní naší vizitkou jsme my samotní a naše komunita stejně „postižených“ nadšenců, avšak musím zmínit i cestovatelské vozy, které překonávají tisíce kilometrů týdně na dlouhých expedicích.

          Za ta dlouhá léta víme, co je pro naše auta nejlepší a pochytil jsem ve světě malých vozů hodně zkušeností, se kterými se s Vámi podělím na tomto webu, naleznete zde rady, návody, také nějaké technické informace a spousty dalšího. 

          Splněný sen, dědictví po rodičích, kultovní klasika, touha vlastnit veterána, relax, dobrodružství… Ať už je skutečný důvod vlastnictví Vašeho Fiátku jakýkoliv, věřte mi, že investovat do něho nejen peníze, ale i čas se vyplatí a nebudete toho litovat. Díky své diagnóze = FIAT Vám mohu své zkušenosti předat a najít takové řešení, které Vám i Vašemu Fiátku padne jako ušité na míru. Ať už o těchto autíčkách něco málo víte, nebo nevíte nic, nabízím Vám osobní setkání a zhodnocení skutečného stavu. 

          Pokud se teprve rozhodujete Fiátka koupit, doporučuji Vám si přečíst článek "Co bych měl vědět před koupí Fiátku", který Vám třeba v rozhodování pomůže. Až budete mít jasno a budete rozhodnutí udělat ten první velký krok, jsme pro Vás připraveni. Pokud to bude v mých časových možnostech, rád Vám pomůžu nějaké auto vybrat, bohužel ne vždy přes internet, přes fotografie se poznají veškeré neduhy. Při samotné koupi si dávejte velký pozor, jaké auto kupujete, na fotkách uděláte i z vysloužilé modelky atraktivní osmnáctku, stejně je to i s auty a mnohdy vyvařování kastle není jednoduché a sehnat kvalitního klempíře s citem pro Italskou klasiku není mnoho.

          Dále Vám nabízíme poradenství ohledně Vašich Fiátků. Pokud si nebudete s něčím vědět rady, nebo budete váhat a nebudete si s něčím jistí, napište nám. Pro ty, kteří auto chtějí uvést do původního stavu, tak jak vyjelo z fabriky a chtějí zachovat originalitu, rádi Vám poradíme, co nebudeme vědět, poradí nám odborné publikace, které se staly nezbytnou součástí našeho života.

 

          Fiátka máte doma, nebo jste z něho ve stodole odkryly seno a slámu, ometli slepičince a co teď. Není nic jednoduššího, než nás kontaktovat a my Vám rádi pomůžeme se zhodnocením celého auta. Určitě Vás bude zajímat cena. V žádném případě se nemusíte bát, že začnete platit ještě předtím, než se uvidíme. Samotná konzultace je samozřejmě zadarmo, Fiátky dělám pro radost, nikoliv za účelem zbohatnutí, kdo nás zná, tak určitě ví. Vzhledem k tomu, že již dlouhá léta prodáváme náhradní díly na tyto vozy, rádi Vám na místě spočítáme předběžnou cenu potřebných dílů a to i za předpokladu, že si je u nás nebudete chtít zakoupit. Samozřejmostí je diagnostika motoru a převodovky.

          Samotnou možnost zakoupení náhradních dílů Vám nabízíme prostřednictví internetového obchodu Fiat500126 zaměřeného na prodej náhradních dílů na vozy Fiat 126 a 500. Obchůdek provozujeme již dlouhá léta a víme, co je pro naše auta nejlepší, proto nabízíme pouze ověřené náhradní díly, o kterých víme, že fungují. Internetový obchod naleznete na adrese www.fiat500126.cz. Důležité je však vědět, že vše co pro Vás děláme, neděláme jako hlavní výdělečnou činnost, proto se Vám i touto cestou musíme omluvit, že nám vyřizování objednávek může maličko déle trvat, ale naše priority jsou v současné době na jiném místě a jak jsme říkali, Fiátci jsou náš koníček a tak to i zůstane. 

          Rád bych Vás tímto pozval také na svůj YouTube kanál, na který přidávám videa, jak jinak, než se vzduchem chlazenou tématikou. Narovinu zde říkám, že nejsem žádný youtuber, ani nechci být, ale videa vznikají jako inspirace pro Vás, kteří se chcete dozvědět něco nového, nebo zajímavosti ohledně našich Fiátků. Naleznete zde spoustu videí s radami, návody, typy, ale i videa z naší dílny, popřípadě i nějaká videa ohledně náhradních dílů, nebo třeba ze srazů a výprav. Pokud Vás cokoliv zajímá, koukněte na tento odkaz a budeme rádi za jakoukoliv zpětnou vazbu.

          Mezi naše další koníčky patří cestování, jak jinak, než vzduchem chlazenými dvouválci. Rozhodli jsme se procestovat Evropu a troufnu si říci, že jednou v důchodu si řeknu, že jsem Fiátkem procestoval celý svět, nebo tedy alespoň v to doufám. Naším hlavním cílem je cestovat s Vámi, nejsme sobci a rádi jezdíme ve skupině, protože tím se cestování zpříjemní a cesta v koloně utíká daleko lépe, než když jedeme samy. Nevěříte, že to jde? Všechno jde, jen se musí chtít :) Mrkněte do sekce cestujeme dvouválci. 

  Veškeré naše práce můžete sledovat zde na stránkách, avšak z časových důvodů je pro nás nejjednodušší náš facebook Fiat Service, kde naleznete úplně vše, tak jako na našem Instagramu.   

 

 

 

#filipbranda

Fiat500126 service "revoracing"

 

126revo

 

@revoracing126500

fiat500126.cz

126revo@seznam.cz

+420 775 043 130

Broumov okr. Náchod

Newsletter

Chcete si občas nechat od nás zaslat aktuality? Vyplňte Váš e-mail.